Teknoloji

VALORANT Bölüm 07 Bölüm 02’nin yeni haritası Sunset artık mevcut

Riot Games ve VALORANT, Bölüm 07, PART 02, Sunset’in yeni haritasını duyurdu.

Riot’un aynı zamanda merkez şehri olan Los Angeles’tan ilham alan Sunset; Yemek kamyonları, Arka Deco ve Mission tarzı mimari, trafik, neon gün batımları ve bazı yerel grafiti sanatçılarının çalışmaları gibi Los Angeles’ın birçok vazgeçilmez kültürel unsurunu içerir. 3 koridor ve 2 bölgenin yer aldığı bu haritada oyuncuların stratejilerinde Mid kontrolüne önem vermeleri gerekecek.

VALORANT ayrıca, resmi olarak Bölüm 07 Bölüm 02 ile birlikte gelecek olan takım bazlı rekabet sistemi Premier için yeni güncellemeler de paylaştı. Bu güncellemelerle oyuna resmi gruplar eklenirken, haftalık yarışmalar artık rekabet haritasındaki 7 haritanın tamamını kapsayacak. Artık oyuncuların mesleki geçmişleri ve sonuçları da takip edilecek.

Ayrıca Premier gelecekte VCT ile de ilişkilendirilecek. Profesyonel seviyeye giden bu yolda ilk değişiklikler 2024’ün başlarında yürürlüğe girecek. Premier’in çıkışı hakkında daha fazla bilgi edinmek veya sistemle ilgili bilgilerinizi tazelemek isterseniz lütfen playvalorant.com/tr-tr adresini ziyaret edin.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu